ЗНО-2020

До уваги випускників та батьків! Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

16:34 22.05.2020

ХАРЧУВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ – ПРАВА БАТЬКІВ

Батьки можуть впливати на організацію харчування дітей у школах та садочках.  Кожна мати чи батько мають право зайти у їдальню школи чи дитсадка і поцікавитися, що їсть її дитина (будь ласка, зауважте, що при цьому ви маєте бути здоровим/здоровою та обов'язково зняти верхній одяг).  Перше, на що варто звернути увагу, це на організацію інформаційного стенду на якому має бути:

12:44 22.05.2020

Про прийом заяв для зарахування дітей до 1 класу

Шановні батьки першокласників 2020/2021 навчального року!     Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, з метою формування мережі перших класів закладів загальної середньої освіти на 2010/2021 навчальний рік  розпочався прийом заяв про зарахування дітей до першого класу. Заяви подаватимуться впродовж місяця - до 15 червня 2020 року.    Керівники закладів загальної середньої освіти району зобов’язані оприлюднити інформацію щодо строків прийому документів та способів їх подання на офіційному вебсайті закладу освіти, а також вжити заходів щодо гнучкого режиму прийому документів з дотриманням основних правил санітарно-епідеміологічного захисту.

10:15 18.05.2020

Цьогоріч День вишиванки відзначають 21 травня

Красива вишита сорочка з давніх-давен є ідентифікатором українців, це наше ДНК нації. Її одягали як на свято так і кожен день, з нею вперше знайомились зі світом, із нею ж прощалися. Вона була і є завжди поряд. Вишиванка - ознака вільного українського народу та велика частина його культури, свідомості.

14:39 15.05.2020

Відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району в режимі онлайн.

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 05 травня  2020 року в режимі онлайн за допомогою відео-конференції  відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району. Колегію  та нараду відділу освіти райдержадміністрації провела начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна ТИМОЩУК.

15:44 05.05.2020

Коли відбудеться ЗНО-2020?

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році відбудеться за будь-яких обставин, попри те, що карантин вніс зміни у освітній процес.

16:00 21.04.2020

ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено. Про це йдеться у листі-роз’ясненні МОН, оприлюдненому сьогодні, 16 квітня 2020 року.

15:53 21.04.2020

Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня

15-16 квітня 2020 року у відділі освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Атестаційною комісією розглянуто матеріали, надіслані на електронну пошту відділу освіти райдержадміністрації керівниками закладів освіти району. При цьому враховано наявні характеристики, атестаційні листи, документи про підвищення кваліфікації та атестаційні картки вивчення роботи педагогічного працівника у між атестаційний період. В рамках чергової атестації проатестовано  48 педагогічних працівників закладів освіти району.

13:53 21.04.2020