Новини

Президент України підписав Указ «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні».

Своїм Указом Президент доручив Кабінету Міністрів України розробити та затвердити план заходів Року математичної освіти в Україні. Президент України Володимир Зеленський оголосив 2020/2021 навчальний рік Роком математичної освіти в Україні. Відповідний указ оприлюднений Офісом Президента України.

09:37 13.02.2020

Конкурс «Зіркова мрія – 2020»

З метою виявлення талановитої творчої молоді, підтримки та популяризації українського мистецтва, пропагування національної культури, розширення простору мистецького спілкування, 29 січня 2020 року на базі СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці було проведено районний етап обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020» в рамках обласного мистецького фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії – 2020».

09:10 31.01.2020

Сертифікація вчителів - 2020

29 лютого 2020 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких відведено 180 хвилин.

15:04 28.01.2020

Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району щодо запровадження системи НАССР в закладах освіти.

21 грудня на базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» відбулась нарада керівників закладів освіти та відповідальних за харчування в закладах освіти щодо впровадження системи НАССР в закладах освіти району.

16:42 23.12.2019

Відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району.

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 21 грудня  2019 року на базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей № 1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району. Колегію  та нараду відділу освіти райдержадміністрації провела начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук.

16:04 21.12.2019

Районна батьківська конференція «Взаємозв’язок школи і родини – головна умова успішного виховання особистості».

10 грудня 2019 року за ініціативи відділу освіти райдержадміністрації Мурованокуриловецького району на базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа ліцей № 1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» була проведена районна батьківська конференція «Взаємозв’язок школи і родини – головна умова успішного виховання особистості».

13:42 11.12.2019

Батьківська конференція

На виконання плану роботи відділу освіти райдержадміністрації, з метою ознайомлення із реалізацією основних положень Концепції «Нова українська школа», визначення пріоритетів батьків щодо співпраці з школою, створення найбільш сприятливих умов для розвитку кожної дитини 10 грудня 2019 року о 13.00 год на базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька шкорла-ліцей № 1 Мурованокурилдовецької районної ради Вінницької області» відбудеться батьківська конференція.

10:35 09.12.2019

Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 06 грудня  2019 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт. Муровані Курилівці відбулась нарада керівників закладів освіти  Мурованокуриловецького  району під головуванням начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.   Порядок денний передбачав розгляд таких питань, як про  підсумки районного етапу обласного конкурсу декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія», про стан забезпечення закладів освіти району підручниками, про підсумки районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020», про стан освітнього процесу в ЗДО району, про формування здорового способу життя в ЗЗСО, про стан викладання та рівня навчальних досягнень учнів з фізичної культури, про підсумки моніторингового дослідження стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з історії України, про підсумки здійснення моніторингу освітніх програм закладів загальної середньої освіти району.  Інформували із зазначених питань методисти КУ «Мурованокуриловецький  РМК» Валентина Кочержук, Олена Багрій, Василь Михайлюк, Світлана Стахова, Людмила Григораш,  директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Світлана Гришина та  головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Аліна Арсеньєва.

16:42 06.12.2019