Обмін досвідом працівників в галузі освіти

Актуальна зустріч відбулася 04 вересня 2019 року в м. Жмеринка у Комунальній установі «Інклюзивно- ресурсний центр» Жмеринської міської ради  за участі делегації в складі: начальника відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації Павліни Тимощук, заступника голови Мурованокуриловецької районної ради Андрія Нікітчука, в.о. директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» Валентини Скринецької,  директор міжссільгоспкомунхозу Миколи Олійника.

17:41 09.09.2019

Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 30 серпня 2019 року в актовому залі відділу освіти райдержадміністрації  відбулась нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького  району під керівництвом начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.

18:23 04.09.2019

Про проведення серпневого методичного заходу у формі (не) конференції (міні EdCamp) на тему: "Сучасна українська школа: крок назустріч мрії».

На базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей № 1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» 28.08.2019 року відбувся серпневий методичний захід у формі (не) конференції  (міні EdCamp) для  вчителів філологічних, суспільно-гуманітарних та природничо-математичних дисциплін під назвою «Сучасна українська школа: крок назустріч мрії».

18:13 04.09.2019

Привітання з днем Знань

Вітаємо Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням — до своєї другої домівки — у школи.Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учителями та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

16:20 30.08.2019

Щодо продовження відбору та направлення на навчання учнів 11 класу!!!

Відділ освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації повідомляє про те, що продовжується відбір та направлення на навчання до Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, військового коледжу сержантського складу Національної академії Сухопутніх військ ім. Петра Сагайдачного та відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету Одеська морська академія учнів 11 класу.

16:34 19.08.2019

У закладах освіти району триває активна підготовка до 2019-2020 навчального року.

На виконання розпорядження Мурованокуриловецької райдержадміністрації від 23.07.2019 року   № 167   «Про перевірку стану готовності закладів освіти до роботи в 2019-2020 навчальному році», наказу відділу освіти райдержадміністрації від 25.07.2019 року № 92 «Про перевірку стану готовності закладів освіти до роботи в 2019-2020 навчальному році» та з метою створення належних умов, які б забезпечували освітній процес в закладах освіти Мурованокуриловецького району в 2019-2020 навчальному році в закладах освіти з 12 по 16 серпня 2019 року буде здійснюватись моніторинг  готовності закладів освіти до початку нового 2019-2020 навчального року .

15:55 08.08.2019