Конкурс на заміщення вакантної посади

Перелік питань, ситуаційних завдань з перевірки знання законодавства України

Перелік питань  з перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України  "Про освіту", "Про повну загальну  середню освіту", Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої  освіти  "Нова українська школа" на період до 2029 року, затвердженої розпорядженням  КМУ 14.12.2016 №988, а саме:

23:39 28.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на зайняття посади керівника закладу загальної середньої освіти у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Вищеольчедаїв Могилів-Подільського району Вінницької області

Відповідно до наказу відділу освіти  Мурованокуриловецької селищної ради    від 15  квітня 2021 року №    «Про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів   загальної середньої освіти Мурованокуриловецької селищної    ради»,   з метою    публічного  і   прозорого    призначення на посаду

16:12 16.04.2021

Відбулося ІІ засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Немерче Мурованокуриловецького району Вінницької області

18 грудня 2020 року відбулося ІІ засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Немерче Мурованокуриловецького району Вінницької області. Протокол №2 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Немерче Мурованокуриловецького району Вінницької області.

14:53 18.12.2020

Відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора СЗШ І-ІІІ ступенів село Немерче

15 грудня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів село Немерче Мурованокуриловецького району Вінницької області. Протокол №1 засідання конкурсної комісії щодо  проведення конкурсу на посаду директора Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів село Немерче Мурованокуриловецького району Вінницької області.

13:44 15.12.2020