Відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради

Сторінка на стадії наповнення.

Для закладів освіти Мурованокуриловецького району здійснено закупівлю дезінфікуючих засобів

Дата створення: 08:25 29.12.2020

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 року № 984 «Про виділення у 2020 році коштів на забезпечення  дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти» за рахунок державної субвенції відділом освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації здіснено закупівлю дезінфікуючих засобів для обробки рук та шкіри на суму 261 тис. грн. з метою  забезпечення  умов безпечного освітнього процесу для учнів 1-11 класів в закладах загальної середньої освіти Мурованокуриловецького району.

Продовжується впровадження заходів з енергозбереження в ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області»

Дата створення: 12:14 28.12.2020

      З метою створення комфортних умов, підтримання сталого температурного режиму для навчання учнів, роботи обслуговуючого персоналу та педагогічних працівників у ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» за рахунок коштів з місцевого бюджету здійснюються роботи по заміні вікон на металопластикові.

Опорний заклад загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» отримав сучасне обладнання

Дата створення: 10:13 23.12.2020

     Розвиток матеріально-технічної бази закладу освіти є однією з умов якісної освіти. Грамотне оснащення кабінету математики в закладі освіти комплектами навчального обладнання безпосередньо сприяє оптимізації процесу навчання учнів. Зміст та відповідна математична обстановка в класі певним чином обумовлює розвиток належної оперативної пам’яті та абстрактного мислення, а також правильного формування логічних ланцюгів стосовно певного матеріалу. Сучасне обладнання для оснащення кабінету математики «Математичний клас» на суму 380.000 грн. (14 ноутбуків для учнів, проектор, мультимедійний комплекс, принтер, набори дидактичних матеріалів, моделі, фліпчарт та багато ін.) отримав опорний заклад загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» від Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації.

Медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл

Дата створення: 08:48 09.12.2020

Регламент визначає медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл Відповідний документ затверджений Міністерством охорони здоров'я. Регламент визначає медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл. Вимоги цього Санітарного регламенту обов'язкові для врахування при влаштуванні і обладнанні приміщень закладів освіти.

Ігровий набір Six Bricks – 6 цеглинок – отримає кожен учень, щоб в ігровій формі цікаво і легко здобувати знання.

Дата створення: 09:14 01.12.2020

Уже третій рік поспіль в рамках реалізації спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та  The LEGO Foundation заклади освіти Мурованокуриловецького району безоплатно отримала ігрові набори Six Bricks для учнів першого класу Нової української школи. Ігровий набір Six Bricks –  6 цеглинок – отримає кожен учень, щоб в ігровій формі цікаво і легко здобувати знання. Різнокольорові шість цеглинок дозволяють проводити розвивальні, математичні заняття та виконувати інші логічні вправи.

Продовжується впровадження заходів з енергозбереження в закладах освіти району

Дата створення: 15:46 27.11.2020

З метою створення комфортних умов, підтримання сталого температурного режиму для навчання дітей, роботи обслуговуючого персоналу та педагогічних працівників у закладах освіти, були здійснені ремонтні роботи по наступних проектах:

Здійснено закупівлю обладнання для харчоблоку ЗЗСО "Мурованокуриловецької школи-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області"

Дата створення: 14:49 27.11.2020

У 2020 році на оновлення шкільного харчоблоку опорного закладу ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області»  виділені кошти з державного бюджету у розмірі 450 тис. грн. та з  місцевого бюджету виділено співфінансування у розмірі 50 тис. грн.

Відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації.

Дата створення: 16:39 03.11.2020

3 листопада 2020 року відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Мурованокуриловецької РДА. На засіданні було здійснено розподіл функціональних обов’язків серед членів атестаційної комісії, затверджено списки педагогічних працівників, які атестуються у 2020-2021 навчальному році атестаційної комісією ІІ рівня відділу освіти Мурованокуриловецької РДА. Затверджені план, графіки роботи атестаційної комісії та графік проведення атестації у 2020-2021 навчальному році педагогічних працівників та керівників закладів освіти.