Відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради

Сторінка на стадії наповнення.

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Дата створення: 14:32 15.06.2020

        Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якою фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти. Детальну інформацію щодо онлайн режиму ПЗНО розміщено на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Дирекцією закладу загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1» , в приміщенні якого розташовано пункт пробного зовнішнього незалежного оцінювання №29, було надано можливість кожному учаснику пробного ЗНО отримати зошит з тестовими завданнями. Спільними зусиллями адміністрації закладу освіти  та КНП "Мурованокуриловецька ЦРЛ" було підготовлено заклад до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до усіх санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину. До пункту пробного тестування для отримання зошита з тестовими завданнями прибуло 65 учнів з 105, інші учні можуть  зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті Вінницького  регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

Вакантні посади в закладах освіти Мурованокуриловецького району

Дата створення: 08:45 10.06.2020

     Поки школярі Мурованокуриловецького району відпочивають від навчання, школи вже готуються до наступного навчального року та шукають вчителів: від вихователя групи продовженого дня до вчителів фізичної культури. 

1 ЧЕРВНЯ- ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата створення: 11:04 01.06.2020

День захисту дітей, що припадає на перший день літа, є одним з найдавніших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. Рішення про його запровадження було ухвалене Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своїй діяльності. Міжнародний день захисту дітей - це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Привітання зі святом Останнього дзвоника

Дата створення: 14:04 29.05.2020

Від щирого серця вітаємо всіх учасників освітнього процесу з Днем останнього дзвоника! Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Відбулась онлайн-нарада з керівниками закладів освіти Мурованокуриловецького району

Дата створення: 17:05 25.05.2020

   Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 25 травня  2020 року в режимі онлайн за допомогою відео-конференції  відбулася нарада з керівниками закладів освіти району.  Нараду провела начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук. Було розглянуто ряд питань, а саме:

Дати тестування з пробного ЗНО

Дата створення: 16:36 22.05.2020

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року. Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70.

ЗНО-2020

Дата створення: 16:34 22.05.2020

До уваги випускників та батьків! Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

ХАРЧУВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ – ПРАВА БАТЬКІВ

Дата створення: 12:44 22.05.2020

Батьки можуть впливати на організацію харчування дітей у школах та садочках.  Кожна мати чи батько мають право зайти у їдальню школи чи дитсадка і поцікавитися, що їсть її дитина (будь ласка, зауважте, що при цьому ви маєте бути здоровим/здоровою та обов'язково зняти верхній одяг).  Перше, на що варто звернути увагу, це на організацію інформаційного стенду на якому має бути:

Про прийом заяв для зарахування дітей до 1 класу

Дата створення: 10:15 18.05.2020

Шановні батьки першокласників 2020/2021 навчального року!     Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, з метою формування мережі перших класів закладів загальної середньої освіти на 2010/2021 навчальний рік  розпочався прийом заяв про зарахування дітей до першого класу. Заяви подаватимуться впродовж місяця - до 15 червня 2020 року.    Керівники закладів загальної середньої освіти району зобов’язані оприлюднити інформацію щодо строків прийому документів та способів їх подання на офіційному вебсайті закладу освіти, а також вжити заходів щодо гнучкого режиму прийому документів з дотриманням основних правил санітарно-епідеміологічного захисту.

Цьогоріч День вишиванки відзначають 21 травня

Дата створення: 14:39 15.05.2020

Красива вишита сорочка з давніх-давен є ідентифікатором українців, це наше ДНК нації. Її одягали як на свято так і кожен день, з нею вперше знайомились зі світом, із нею ж прощалися. Вона була і є завжди поряд. Вишиванка - ознака вільного українського народу та велика частина його культури, свідомості.