ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на зайняття посади керівника закладу загальної середньої освіти у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Вищеольчедаїв Могилів-Подільського району Вінницької області

Дата: 16.04.2021 16:12

Відповідно до наказу відділу освіти  Мурованокуриловецької селищної ради    від 15  квітня 2021 року №    «Про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів   загальної середньої освіти Мурованокуриловецької селищної    ради»,   з метою    публічного  і   прозорого    призначення на посаду

директора   середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Вищеольчедаїв Могилів-Подільського району Вінницької області, що  знаходиться за адресою: 23432,    Вінницька область,     Могилів-Подільський  район,   с. Вищеольчедаїв,

вул. Жовтнева, 2, оголошується конкурс на зайняття посади директора  середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Вищеольчедаїв Могилів-Подільського району Вінницької області.

Строк   подання документів  для  участі   в конкурсному  відборі    з  17 квітня по 14 травня  2021р.

Конкурс   на зайняття       посади   директора   відбудеться 02 червня 2021 року в залі засідань  Мурованокуриловецької селищної ради о 10-00 год.

Вимоги до претендентів на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Вищеольчедаїв Могилів-Подільського району Вінницької області:

1. є  громадянином України;
  2. вільно  володіє  державною мовою;
  3. має   вищу  освіту  ступеня не нижче     магістра (спеціаліста);
  4. стаж педагогічної   роботи не менше   трьох  років.

5. має організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. копія паспорта громадянина України;
  4. копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  6. довідка про відсутність судимості;
  7. довідка про стан здоровя щодо перебування особи на  обліку у психоневрологічному  та наркологічному закладі охорони здоровя  за формами, затвердженими МОЗ;
  8. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.
          Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти  Мурованокуриловецької селищної ради  строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Документи подаються до відділу освіти     за адресою:

23400, вул. Соборна, 135, смт Муровані Курилівці, заступнику начальника відділу освіти Кочержук Валентині Василівні  тел. 2-15-99, е-mail: mur-kur-osvita@ukr.net