Новини

Відбулась нарада керівників закладів освіти району на базі ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”

18 січня  на базі ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”  відбулась колегія відділу освіти райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району під керівництвом начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.

17:23 18.01.2019

В НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с. Снітків проведено свято «Поринь у новорічну казку»

22 грудня 2018 року в навчально-виховному комплексі с. Снітків відбулося новорічне свято «Поринь у новорічну казку», підготовлене учнями початкових класів.       На свято завітали голова районної державної адміністрації Сергій Ладан, начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук, голова ФГ «Стріла», депутат районної ради Віктор Гора, Снітківський сільський голова Віктор Ольшевський. З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Сергій Ладан. У своєму виступі він висловив подяку голові ФГ «Стріла» Віктору Горі за небайдуже ставлення до потреб дітей та надання підтримки у забезпеченні освітнього середовища. Також голова райдержадміністрації подякував відділу освіти райдержадміністрації, директору та працівникам закладу, батькам за єдність у вирішенні проблемних питань, що стосуються забезпечення освітньої діяльності. Сергій Вікторович зазначив, що держава прикладає максимум зусиль для забезпечення комфортних умов для провадження освітньої діяльності та подарував школі мільтимедійний комплекс у складі: мультимедійна дошка, проектор, ноутбук.

15:38 22.12.2018

До Дня святого Миколая проведено акцію «Діти-дітям»

Святковий час розпочався для дітвори зі свята Святого Миколая, яке відбулося 19 грудня 2018 року в КЗ «Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості». На свято були запрошені діти з усього району.  Вихованці  та керівники гуртків РБДЮТ підготували та провели веселу театралізовану програму, вітали усіх  зі святом. В залі панувала святкова атмосфера та піднесений настрій.

13:59 19.12.2018

Відбувся районний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

12 грудня 2018 року на базі СЗШ І-ІІІ ст.  № 2 смт Муровані Курилівці проведено районний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінаціях «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни». У конкурсі професійної майстерності взяли участь Школьна Світлана Олександрівна - вчитель основ здоров’я НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1-гімназія» смт Муровані Курилівці, Шимко Леся Василівна – вчитель географії НВК с. Наддністрянське, Кравчук Володимир Іванович – вчитель Захисту Вітчизни  СЗШ І-ІІІ ст.  № 2 смт Муровані Курилівці, Жучковський Олег Павлович – вчитель Захисту Вітчизни  СЗШ І-ІІІ ст.  № 1-гімназія» смт Муровані Курилівці. Учасників конкурсу привітала начальник відділу освіти П.П. Тимощук. З умовами проведення конкурсу ознайомила директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Гришина С.Г. Учасники конкурсу продемонстрували знання предметів, володіння сучасними освітніми технологіями, досвід, методичну  компетентність, творчий підхід до організації навчального процесу в трьох конкурсних випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум» (створення мультимедійної презентації до уроку), «Практична робота» (проведення фрагменту уроку). Членами журі підведено підсумки та визначено переможцем конкурсу Школьну Світлану Олександрівну.

17:10 13.12.2018

Впровадження енергозберігаючих технологій в закладах освіти району

Одним із пріоритетів у галузі освіти є забезпечення комфортних умов для провадження освітньої діяльності у закладах освіти району. З метою впровадження енергозберігаючих технологій, дотримання належного температурного режиму та створення комфортних умов для навчання та виховання учнів у закладах освіти, за кошти районного бюджету здійснено заміну 21 вікна на суму 150 тис. грн. у НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів № 1–гімназія» смт. Муровані Курилівці на сучасні енергозберігаючі металопластикові вікна по проекту «Технічне переоснащення з частковою заміною вікон і дверей будівлі НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» смт. Муровані Курилівці».

16:15 07.12.2018

Відбулась нарада керівників закладів освіти району на базі СЗШ І-ІІІ ступенів № 2 в смт. Муровані Курилівці

4 грудня  на базі СЗШ І-ІІІ ступенів № 2 в смт. Муровані Курилівці під керівництвом начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук відбулась нарада керівників закладів освіти району. На порядок денний виносились такі питання, як ознайомлення з наказами «Про проведення конкурсу «Учитель року», «Про стан освітнього процесу в ЗДО району», «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2018-2019 навчальному році», «Про підсумки проведення районного етапу обласного конкурсу декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія», присвяченого 100-річчю незалежності Польщі» та інші питання з організації роботи закладів освіти району.

16:51 04.12.2018