Результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей № 1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області»

Дата: 03.04.2020 17:36

03 квітня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади директора  ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей № 1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» з відбору кандидата на посаду директора  ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей № 1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області». Конкурсна комісія переглянула перелік документів Вудвуд Л.С. поданих для конкурсу на посаду керівника ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей № 1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області», провели співбесіду, здійснили обговорення кандидатури та прийняли рішення пропонувати Мурованокуриловецькій районній раді призначити на посаду директора  ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» Вудвуд Ларису Степанівну.