Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Сторінка на стадії наповнення.

Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Дата створення: 16:42 06.12.2019

       Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 06 грудня  2019 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт. Муровані Курилівці відбулась нарада керівників закладів освіти  Мурованокуриловецького  району під головуванням начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.   Порядок денний передбачав розгляд таких питань, як про  підсумки районного етапу обласного конкурсу декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія», про стан забезпечення закладів освіти району підручниками, про підсумки районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020», про стан освітнього процесу в ЗДО району, про формування здорового способу життя в ЗЗСО, про стан викладання та рівня навчальних досягнень учнів з фізичної культури, про підсумки моніторингового дослідження стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з історії України, про підсумки здійснення моніторингу освітніх програм закладів загальної середньої освіти району.  Інформували із зазначених питань методисти КУ «Мурованокуриловецький  РМК» Валентина Кочержук, Олена Багрій, Василь Михайлюк, Світлана Стахова, Людмила Григораш,  директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Світлана Гришина та  головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Аліна Арсеньєва.

Функціонування комунальної установу «Інклюзивно-ресурсний центр Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області».

Дата створення: 16:36 03.12.2019

     Сьогодні в Україні набирає потужних обертів освітня реформа, невід’ємною частиною якої є інклюзивна складова. І обраний нашою державою напрям на створення гідних умов навчання для дітей з особливими освітніми потребами є кроком до впровадження європейських принципів та стандартів життя.

Проведення естафети обміну досвідом "Палітра позашкілля"

Дата створення: 17:07 18.10.2019

16 жовтня делегація в складі головного спеціаліста відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації Олени Вербовської, директора районного будинку дитячої та юнацької творчості Катерини Євчук, методиста районного будинку дитячої та юнацької творчості Діани Ярмак відвідали Вінницьку станцію юнних натуралістів в рамках проведення обласної естафети обміну досвідом «Палітра позашкілля».

Привітання з Днем працівників освіти!!!

Дата створення: 15:15 04.10.2019

Відбулись урочистості з нагоди Дня працівника освіти

Дата створення: 08:30 03.10.2019

        Вже традиційно на початку жовтня працівники закладів освіти відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди, 2 жовтня, відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівника освіти. На святкування були запрошені директори та вчителі закладів освіти району, працівники відділу освіти райдержадміністрації, КУ «Мурованокуриовецький РМК» та КЗ "Мурованокуриловецький РБДЮТ".

Урочисте святкування Всеукраїнського Дня дошкілля

Дата створення: 16:07 27.09.2019

     Виховання дітей на самому початку життєвого шляху — це фундамент, який служить опорою у подальшому житті.  Професія вихователя вимагає надзвичайної самовіддачі та великої любові до свого покликання, тактовності  та доброї позитивної енергетики.      З метою вшанування кращих працівників  закладів дошкільної освіти 27 вересня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти № 2  смт Муровані Курилівці відбулося урочисте святкування Всеукраїнського Дня дошкілля за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук, голови районної профспілки працівники освіти і науки Людмили Григораш, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Аліни Арсеньєвої, методиста комунальної установи «Мурованокуриловецький районний методичний кабінет» Василя Михайлюка та працівників закладів дошкільної освіти району. Кращих працівників закладів дошкільної освіти було відзначено грамотами відділу освіти райдержадміністрації та грошовими винагородами профспілки працівників освіти.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Дата створення: 14:02 27.09.2019

Шановні бібліотекарі!      Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.    Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Дата створення: 15:31 26.09.2019

     Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 26 вересня 2019 року на базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей № 1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» відбулась нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького  району під головуванням начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.