Відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради

Сторінка на стадії наповнення.

ВІТАЮ ЗІ СВІТЛИМ ВОСКРЕСІННЯМ ГОСПОДНІМ!

Дата створення: 12:48 30.04.2021

Шановні освітяни!

Розширене засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької селищної ради

Дата створення: 14:08 22.04.2021

           У залі засідань селищної ради  21 квітня 2021 року відбулось розширене засідання  колегії відділу освіти  Мурованокуриловецької селищної ради.

Відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району в режимі онлайн.

Дата створення: 15:30 30.12.2020

   Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 30 грудня  2020 року в режимі онлайн за допомогою відео-конференції  відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району. Колегію  та нараду відділу освіти райдержадміністрації провела головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Аліна  АРСЕНЬЄВА.

Для закладів освіти Мурованокуриловецького району здійснено закупівлю дезінфікуючих засобів

Дата створення: 08:25 29.12.2020

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 року № 984 «Про виділення у 2020 році коштів на забезпечення  дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти» за рахунок державної субвенції відділом освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації здіснено закупівлю дезінфікуючих засобів для обробки рук та шкіри на суму 261 тис. грн. з метою  забезпечення  умов безпечного освітнього процесу для учнів 1-11 класів в закладах загальної середньої освіти Мурованокуриловецького району.

Продовжується впровадження заходів з енергозбереження в ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області»

Дата створення: 12:14 28.12.2020

      З метою створення комфортних умов, підтримання сталого температурного режиму для навчання учнів, роботи обслуговуючого персоналу та педагогічних працівників у ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» за рахунок коштів з місцевого бюджету здійснюються роботи по заміні вікон на металопластикові.

Опорний заклад загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» отримав сучасне обладнання

Дата створення: 10:13 23.12.2020

     Розвиток матеріально-технічної бази закладу освіти є однією з умов якісної освіти. Грамотне оснащення кабінету математики в закладі освіти комплектами навчального обладнання безпосередньо сприяє оптимізації процесу навчання учнів. Зміст та відповідна математична обстановка в класі певним чином обумовлює розвиток належної оперативної пам’яті та абстрактного мислення, а також правильного формування логічних ланцюгів стосовно певного матеріалу. Сучасне обладнання для оснащення кабінету математики «Математичний клас» на суму 380.000 грн. (14 ноутбуків для учнів, проектор, мультимедійний комплекс, принтер, набори дидактичних матеріалів, моделі, фліпчарт та багато ін.) отримав опорний заклад загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» від Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації.

Медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл

Дата створення: 08:48 09.12.2020

Регламент визначає медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл Відповідний документ затверджений Міністерством охорони здоров'я. Регламент визначає медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл. Вимоги цього Санітарного регламенту обов'язкові для врахування при влаштуванні і обладнанні приміщень закладів освіти.