Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Сторінка на стадії наповнення.

Випускний вечір - перша сходинка до дорослого життя!

Дата створення: 15:02 02.07.2019

      Ось і завершилась пора святкування випускних вечорів у кожному закладі освіти.  Адже випускний вечір це свято, якого нема в жодному календарі, але яке є визначною подією в житті кожної людини. Це перша сходинка у доросле життя і перепусткою в нього став документ,  який отримали випускники – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіту. Це свято наповнене сумом прощання із безтурботним дитинством, шкільними друзями та водночас відкриває радість зустрічі із невідомим, та все ж таким звабливим майбутнім.

Гордість шкіл та надія району - золоті та срібні медалісти

Дата створення: 16:34 01.07.2019

Після завершення навчального року та складання випускниками 11 класів зовнішнього незалежного оцінювання підбиваються підсумки результатів навчання. Серед випускників є ті, хто протягом років, проведених у стінах закладів освіти, докладав чималих зусиль у навчанні, старався засвоїти максимальну кількість знань, був активним учасником шкільного життя. Це - гордість шкіл та надія району - золоті та срібні медалісти. В цьому році після складання ЗНО та оприлюднення їх результатів (результати ЗНО впливають на оцінку в свідоцтві про здобуття повної загальної середньої освіти випускників) в Мурованокуриловецькому районі підтвердили свої знання  п’ять  медалістів.

Продовжується впровадження заходів з енергозбереження в закладах освіти району

Дата створення: 14:03 26.06.2019

     На даний час енергозберігаючі технології впроваджуються практично у всіх галузях економіки. В умовах постійного зростання цін на основні види енергоресурсів, особливої актуальності набувають питання енергозбереження та підвищення енергоефективності в закладах та установах, що фінансуються з місцевого бюджету.

Здобутки та перспективи навчання в Новій українській школі

Дата створення: 17:17 12.06.2019

       Відділом освіти райдержадміністрації та комунальною установою «Мурованокуриловецький районний методичний кабінет» 12 червня 2019 року на базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1   Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» організовано та проведено районний семінар-презентацію вчителів початкових класів на тему: «Здобутки та перспективи навчання в Новій українській школі». На семінар-презентацію були запрошені вчителі 1 та 4 класів закладів загальної середньої освіти району (38 вчителів).  Розпочала семінар начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук, яка акцентувала увагу на матеріально-технічному забезпеченні освітнього середовища, а саме: забезпечення комп’ютерною технікою, дидактичними матеріалами та робочим місцем учнів 1 класів закладів загальної середньої освіти району.  Із підсумками впровадження державного стандарту початкової освіти в закладах загальної середньої освіти району ознайомила методист комунальної установи «Мурованокуриловецький РМК» Олена Багрій. На семінарі свій досвід роботи  щодо створення та оформлення сучасного освітнього середовища, проведення ранкових зустрічей презентували вчителі 1 класів закладів загальної середньої освіти району. Підсумки проведеного семінару підведено директором комунальної установи «Мурованокуриловецький РМК» Світланою Гришиною та тренером Нової української школи Оксаною Паламар.

Відкриття дитячого ігрового майданчику

Дата створення: 18:19 31.05.2019

                                        Відкриття дитячого майданчику

Свято Останнього дзвоника

Дата створення: 18:15 31.05.2019

Сьогодні, 31 травня в школах Мурованокуриловецького району відзначають закінчення навчального року – свято Останнього дзвоника.