Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Дата: 07.05.2019 17:23

Всеукраїнська дитячо–юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») має на меті виховання громадян – патріотів України, які шанують українські традиції та духовні цінності українського народу.

На виконання  річного плану роботи відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації 03.05.2019 року на базі Мурованокуриловецької санаторної школи-інтернат  проведено районний етап Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У цьому етапі Гри взяли  участь рої  із 6 закладів загальної середньої освіти.

Змагання проводились з таких видів: “Впоряд” (стройова підготовка та виконання маршової пісні), військово-туристська “Смуга перешкод”, “Рятівник” (надання долікарської допомоги), “Влучний стрілець” (стрільба з пневматичної гвинтівки), “Відун” (вікторина), “Перетягування линви” (канату) та конкурс “Добре діло”.

За рішенням  головної суддівської колегії районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у загальному заліку переможцями стали команди:

І місце – СЗШ І-ІІІ ступенів .Обухів;

ІІ місце – Мурованокуриловецька школа-ліцей №1, СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт Муровані Курилівці;

ІІІ місце – Мурованокуриловецька санаторна школа-інтернат;

IV місце – НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с.Рівне; СЗШ І-ІІІ ступенів с.Вищеольчедаїв.