Відбувся районний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Дата: 13.12.2018 17:10

12 грудня 2018 року на базі СЗШ І-ІІІ ст.  № 2 смт Муровані Курилівці проведено районний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінаціях «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни». У конкурсі професійної майстерності взяли участь Школьна Світлана Олександрівна - вчитель основ здоров’я НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1-гімназія» смт Муровані Курилівці, Шимко Леся Василівна – вчитель географії НВК с. Наддністрянське, Кравчук Володимир Іванович – вчитель Захисту Вітчизни  СЗШ І-ІІІ ст.  № 2 смт Муровані Курилівці, Жучковський Олег Павлович – вчитель Захисту Вітчизни  СЗШ І-ІІІ ст.  № 1-гімназія» смт Муровані Курилівці. Учасників конкурсу привітала начальник відділу освіти П.П. Тимощук. З умовами проведення конкурсу ознайомила директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Гришина С.Г. Учасники конкурсу продемонстрували знання предметів, володіння сучасними освітніми технологіями, досвід, методичну  компетентність, творчий підхід до організації навчального процесу в трьох конкурсних випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум» (створення мультимедійної презентації до уроку), «Практична робота» (проведення фрагменту уроку). Членами журі підведено підсумки та визначено переможцем конкурсу Школьну Світлану Олександрівну.