Гордість шкіл та надія району - золоті та срібні медалісти

Дата: 01.07.2019 16:34

Після завершення навчального року та складання випускниками 11 класів зовнішнього незалежного оцінювання підбиваються підсумки результатів навчання. Серед випускників є ті, хто протягом років, проведених у стінах закладів освіти, докладав чималих зусиль у навчанні, старався засвоїти максимальну кількість знань, був активним учасником шкільного життя. Це - гордість шкіл та надія району - золоті та срібні медалісти. В цьому році після складання ЗНО та оприлюднення їх результатів (результати ЗНО впливають на оцінку в свідоцтві про здобуття повної загальної середньої освіти випускників) в Мурованокуриловецькому районі підтвердили свої знання  п’ять  медалістів.

Золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» отримали:

1. Колісніченко Марія Володимирівна (Заклад загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області»);
  2. Краковецька Ліза Анатоліївна(Заклад загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області»);

Срібну медаль «За досягнення у навчанні» мають:

1. Біла Ірина Віталіївна (Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» с.Вербовець Мурованокуриловецького району Вінницької області);
  2. Кушнір Діана Алімівна (Середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с.Вищеольчедаїв Мурованокуриловецького району Вінницької області);
  3. Кушнір  Максим Романович (Середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 2 смт.Муровані Курилівці Мурованокуриловецького району Вінницької області).