Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Стартує ЗНО - 2020. Перший тест - математика!

     25 червня 2020 року стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Розпочинається вона тестом з математики.

    Відповідно до наказу відділу освіти райдержадміністрації від 23 червня 2020 року №110 «Про проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання з математики» організовано підвезення для 58 учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти району до пункту зовнішнього незалежного оцінювання на базі Навчально-виховного комплексу №3 «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» м. Могилева-Подільського відповідно до запрошень, отриманих випускниками.

Спільними зусиллями відділу освіти райдержадміністрації, КНП «Мурованокуриловецька ЦРЛ» та Мурованокуриловецького ВП Могилів-Подільського ВПГУНП у Вінницькій області був організований належний медичний огляд, своєчасний підвіз та супровід учасників до пункту зовнішнього незалежного оцінювання.

    Для уникнення скупчень біля входу до шкільного автобуса перевірка учасників  розпочалася о 07:30.  Перед входом до шкільного автобуса медичні працівники учням вимірювали температуру тіла та перевіряли наявність ознак респіраторного захворювання.« повернутися до списку новин