Відбулась онлайн-нарада з керівниками закладів освіти Мурованокуриловецького району

Дата: 20.10.2020 11:27

20 жовтня  2020 року  відбулася нарада з керівниками закладів освіти району у форматі відеоконференції.  Нараду провела начальник  відділу освіти райдержадміністрації Павліна ТИМОЩУК. Взяли участь у нараді головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Аліна Арсеньєва, директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Світлана Гришина, методисти КУ «Мурованокуриловецький РМК»  Світлана Стахова, Валентина Кочержук та Людмила Григораш. Основну увагу керівників закладів освіти зосереджено на питаннях організації роботи закладів освіти в умовах карантину. Зокрема було обговорено питання:

Про проведення в ЗЗСО району І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Про проведення Гімназіади серед учнів ЗЗСО 2020-2021 н.р.

Про затвердження плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення математики в ЗЗСО.

Про підсумки моніторингу  комплектування груп в закладах дошкільної освіти.

Про проведення районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Про підготовку спортивних споруд до роботи в осіньо- зимовий період.

Про підсумки оздоровлення дітей влітку 2020 року.

Начальником  відділу освіти райдержадміністрації було підведено підсумки наради, окреслено ряд доручень та завдань перед керівниками закладів освіти.