ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: хімія, інформаційні технології, правознавство

Дата: 12.12.2023 11:09

На базі ЗЗСО «Ліцей № 1смт Муровані Курилівці» 08 та 10 грудня 2023 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та правознавства. На олімпіаду з хімії прибули 8 учасників 7-10 класів із ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»,  ліцею №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцею с.Обухів, ліцею с.Рівне. Випробувати свої знання з правознавства прибули 6 учасників 9 класу із ліцею №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцею с.Вищеольчедаїв, гімназії с.Галайківці, гімназії с.Курашівці.

09 грудня 2023 року на базі ліцею №2 смт Муровані Курилівці проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. На олімпіаду прибули 6 учасників 8-10 класів із ліцею №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцею с.Вищеольчедаїв.

Організаційні заходи проводили: головні спеціалісти відділу освіти - Гришина С.Г., Багрій О.В., вчителька ліцею с.Обухів – Осіпчук Л.А. та вчитель ліцею №2 смт Муровані Курилівці – Михайлюк О.В.