ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та фізики

Дата: 04.12.2023 14:55

На базі  ліцею №2 смт Муровані Курилівці 2 та 3 грудня 2023 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та фізики. На олімпіаду з біології прибули 18 учасників 7-11 класів із  ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»,  ліцею №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцею с. Обухів, ліцею с.Вищеольчедаїв, ліцею с.Котюжани, ліцею с.Рівне, гімназії с.Степанки, гімназії с.Михайлівці. Випробувати свої знання з фізики прибули 17 учасників 7-11 класів із  ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»,  ліцею №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцею с.Рівне, ліцею с.Вищеольчедаїв,  ліцею с.Обухів, ліцею с.Котюжани, гімназія с.Галайківці. Організаційні заходи проводили: начальник відділу освіти - Богацький В.В., заступник начальника відділу освіти - Кочержук В.В., головні спеціалісти відділу освіти - Гришина С.Г., Багрій О.В., вчителька ліцею №2 смт Муровані Курилівці – Третяк О.Г. та вчителі ліцею  с. Котюжани – Арнаут А.М., Мельник А.М.