Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови і літератури та історії

Дата: 27.11.2023 23:10

На базі  ліцею №2 смт Муровані Курилівці 25 та 26 листопада 2023 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури та історії. На олімпіаду з української мови та літератури прибули 18 учасників 7-11 класів із  ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»,  ліцею №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцею с. Обухів, ліцею с.Вищеольчедаїв, ліцею с.Котюжани, ліцею с.Рівне, гімназії с.Степанки, гімназії с.Михайлівці. Випробувати свої знання з історії прибули 14 учасників 8-11 класів із  ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»,  ліцею №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцею с.Котюжани, ліцею с.Вищеольчедаїв, гімназії с.Галайківці, гімназії с.Курашівці. Організаційні заходи проводили працівники відділу освіти -  Кочержук В.В., Гришина С.Г., Багрій О.В., вчителі ліцею с. Вищеольчедаїв - Споденюк Ю.В., Мазуренко Т.В. та вчителі гімназії с.Галайківці - Попович Л.І., Ільніцька О.В.