Міжнародний мовно-літературний конкурс студентської та учнівської молоді імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії

Дата: 20.11.2023 21:01

17 листопада 2023 року відбувся  ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка в якому взяли участь17 учнів 5-11 класів із ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці», ліцею №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцею с. Вищеольчедаїв, ліцею с.Обухів, гімназії с.Галайківці, гімназії с.Михайлівці. Допомагали проводити конкурс члени оргкомітету: вчителі гімназії с.Наддністрянське (Майя Мізяківська, Леся Шимко), ліцею с.Жван (Інна Заболотна).

20 листопада 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Із закладів освіти громади прибули15 учнів:11 клас (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»), 10 клас (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці», КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей»), 9 клас (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці», ліцей с. Обухів, ліцей с.Вищеольчедаїв, гімназія с.Курашівці), 8 клас (КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»,  ліцей №2 смт Муровані Курилівці, ліцей с.Котюжани). Організаційні заходи проводили: Світлана Гришина, головний спеціаліст відділу освіти -  голова оргкомітету; Олена Багрій, головний спеціаліст відділу освіти - член оргкомітету.

Безпечні умови для проведення заходів забезпечила адміністрація  ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці» (в.о. директора Світлана Біла).