Відбулась нарада керівників закладів освіти району на базі ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”

Дата: 18.01.2019 17:23

18 січня  на базі ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”  відбулась колегія відділу освіти райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району під керівництвом начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.

Порядок денний передбачав розгляд таких питань, як стан організації інклюзивного навчання ЗЗСО району, стан роботи з охорони праці та попередження дитячого травматизму в закладах освіти району, доведено до відома накази відділу освіти райдержадміністрації: про результати моніторингу стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з хімії, зарубіжної літератури, про стан роботи педагогічних колективів по захисту соціальних прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, діяльність ЗЗСО з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у 2018 р., підсумки проведення  моніторингу стану реалізації  основних положень Нової української школи у закладах загальної середньої освіти району, підведено підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, підсумки проведення конкурсу «Вчитель року 2019»  та інші питання з організації роботи закладів освіти району.

Інформували із зазначених питань головні спеціалісти відділу освіти райдержадміністрації Арсеньєва А.Г., Попик В.М, інженер з техніки безпеки відділу освіти райдержадміністрації Бабій А.С., директор  КУ  «Мурованокуриловецький  РМК» Гришина С.Г. та методисти.

Начальником відділу освіти Павліною Тимощук було підведено підсумки наради та окреслено ряд доручень та завдань перед керівниками закладів освіти району щодо подальшої роботи.