Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови

Дата: 12.11.2023 20:06

12 листопада 2023 року учні 8-11 класів, переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови брали участь у ІІ етапі олімпіади, яка проводилася на базі  ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці». Прибули 21 учень: 11 клас (ліцей №2 смт Муровані Курилівці, ліцей с. Вищеольчедаїв, ліцей с.Рівне); 10 клас (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці», ліцей №2 смт Муровані Курилівці, ліцей с.Жван); 9 клас (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці», ліцей №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцей с. Вищеольчедаїв, ліцей с.Обухів, ліцей с.Конищів, гімназія с.Степанки); 8 клас (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці», ліцей №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей», ліцей с. Обухів). Проводили олімпіаду: Валентина Кочержук, заступник начальника відділу освіти, голова оргкомітету та вчителі англійської мови – Мирослава Баранюк (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»), Віта Козаревич (ліцей №2 смт Муровані Курилівці),  Олена Самоляк (ліцей с. Конищів), Інна Нагородняк (КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей»), Віталій Ткачик (ліцей с.Жван), Євгенія Бричанська (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці», Інна Яремчак (гімназія с.Степанки), Броніслава Вавшко (ліцей с.Вищеольчедаїв).