Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання

Дата: 11.11.2023 21:44

На базі  ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці» 11.11.2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.  Із закладів освіти громади прибули 17 учнів: 10-11 клас (КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей»), 9 клас (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»,  ліцей №2 смт Муровані Курилівці, ліцей с. Обухів, гімназія с.Наддністрянське, гімназія с.Степанки, гімназія с.Курашівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей»), 8 клас (ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці»,  ліцей №2 смт Муровані Курилівці, КЗ «Мурованокуриловецький спортивний ліцей»). Організаційні заходи проводили: Світлана Гришина, головний спеціаліст відділу освіти, голова оргкомітету; члени оргкомітету – Валентина Кочержук, заступник начальника відділу освіти; Володимир Кравчук, вчитель трудового навчання ліцею № 2 смт Муровані Курилівці; Валентина Ляховецька та Роман Добровольський, вчителі трудового навчання ЗЗСО «Ліцей №1 смт Муровані Курилівці».