Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецької селищної ради

Дата: 10.11.2023 20:39

Сьогодні на базі комунального закладу позашкільної освіти «Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості» відбулася нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецької селищної ради. На захід прибули керівники з 25 закладів освіти громади. Перед присутніми виступили: Володимир Богацький, начальник відділу освіти; Людмила Григораш, голова Мурованокуриловецької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України; Валентина Кочержук, заступник начальника відділу освіти; Світлана Гришина головний спеціаліст відділу освіти; Катерина Євчук, директор КЗПО «Мурованокуриловецький БДЮТ»; Валентина Скринецька, в.о. директора КЗ «ІРЦ Мурованокуриловецької селищної ради Вінницької області». Говорили: про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Міжнародних конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика; про особливості організації форм здобуття загальної середньої освіти дітьми з ООП у 2023/2024 навчальному році та про роль батьків в команді психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП; про стан позашкільної освіти громади в 2023/2024 навчальному році; про стан працевлаштування випускників закладів загальної середньої освіти; про організацію харчування. Учасники наради ділилися досвідом організації волонтерської діяльності педагогічних та учнівських колективів, вкотре обговорили Положення про атестацію педагогічних працівників, Інструкцію з діловодства в закладах загальної середньої освіти та безпекову ситуацію під час організації освітнього процесу.