Відбулась онлайн-нарада з керівниками закладів освіти Мурованокуриловецького району

Дата: 13.08.2020 15:54

13 серпня  2020 року  за допомогою відео-конференції  відбулася нарада з керівниками закладів освіти району.  Нараду провела начальник  відділу освіти райдержадміністрації Павліна ТИМОЩУК. Взяли участь у нараді головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Аліна Арсеньєва, директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Світлана Гришина, спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Олена Вербовська, інженер з охорони праці та техніки безпеки життєдіяльності Аліна Бабій.

Основну увагу керівників закладів освіти зосереджено на питаннях організації роботи закладів освіти в умовах карантину. Зокрема було обговорено питання:

• Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Також в рамках проведення наради було розглянуто ряд інших питань, а саме:

• Про дотримання ст. 30 Закону України «Про освіту»;
  • Про наповнюваність сайтів закладів освіти;
  • Про дотримання керівниками закладів освіти інструкції з діловодства;
  • Про підготовку закладів освіти до проведення об’їзду;
  • Про нагородження випускників закладів загальної середньої освіти району медалями;
  • Про організацію діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році;
  • Про деякі питання організації виховного процесу у 2020/2021 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок;
  • Про інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 н.р.;
  • Про організацію методичних заходів для вчителів – предметників;
  • Про огляд навчальних кабінетів з метою визначення стану готовності їх до проведення занять;
  • Про обов’язковий медичний огляд здобувачів освіти;
  • Про організацію індивідуальної форми навчання у закладах освіти;
  • Про організацію інклюзивного навчання в ЗЗСО;
  • Про Інструктивно-методичні матеріали щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці, та безпеки життєдіяльності;
  • Про формування мережі ЗЗСО району.

Начальником  відділу освіти райдержадміністрації було підведено підсумки наради, окреслено ряд доручень та завдань перед керівниками закладів освіти  щодо підготовки до 2020/2021 навчального року.