Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Рішення колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації

Рішення колегії відділу освіти від 31.10.2018 року, протокол №5 «Про хід виконання Програми розвитку психологічної служби Мурованокуриловецького району на період до 2020 року»

Рішення колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації від 31 жовтня 2018 року, протокол № 5  «Про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 навчального року»

Рішення колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації від 31 жовтня 2018 року, протокол № 5 "Про аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання в закладів загальної середньої освіти Мурованокуриловецького району за 2016-2018 роки"

Рішення колегії відділу освіти райдержадміністрації від 30.08.2018 р., протокол № 4 «Про підсумки проведення щорічного звітування керівників в закладах освіти району»

Рішення колегії відділу освіти від 18 січня 2019 року, протокол № 1 «Про стан організації інклюзивного навчання закладами загальної середньої освіти району»

Рішення колегії відділу освіти від 18 січня 2019 року, протокол № 1 «Про стан роботи з охорони праці та попередження дитячого травматизму в закладах освіти району »

Рішення колегії відділу освіти від 26.04.2019 року Протокол №3 "Про стан роботи педколективів по профілактиці правопорушень серед дітей та учнівської молоді у закладі загальної середньої освіти "Мурованокуриловецька школа- ліцей №1 Мурованокуриловецбкої районної ради Вінницької області", НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с. Жван, НВК "ЗНЗ-ДНЗ"с. Бахтин, НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с. Морозівка"

Рішення колегії відділу освіти від 03.09.2019 року Протокол №4 "Про підсумки проведення щорічного звітування керівників в закладах освіти району"