Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Заклади освіти

На території Мурованокуриловецького району функціонує:

• 20 закладів загальної середньої освіти (12 закладів І-ІІІ ступенів, з них 7 навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», 1 ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”, 8 закладів І-ІІ ступенів, з них 7 навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»).
  • 24 заклади дошкільної освіти, з них 14 - в складі навчально-виховних комплексів.

Ефективно працює позашкільний комунальний заклад  «Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості».

З метою виявлення дітей з порушенням розвитку, вивчення дитини і визначення кола її особливих потреб, надання супроводу і необхідних психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, кваліфікованого консультування закладів освіти району і батьків, рішенням 24 сесії 7 скликання Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області від 21.09.2018 року № 340 «Про створення комунальної  установи  «Інклюзивно-ресурсний центр Мурованокуриловецької  районної ради  Вінницької області» створено комунальну  установу  «Інклюзивно-ресурсний центр Мурованокуриловецької  районної ради  Вінницької області».