Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Всеукраїнська дитячо–юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») має на меті виховання громадян – патріотів України, які шанують українські традиції та духовні цінності українського народу.

17:23 07.05.2019

Відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району.

26 квітня 2019 року  на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» с. Рівне відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району.

14:25 26.04.2019

Проведено практичний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Мурованокуриловецького району

17 квітня 2019 року на базі Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Обухів під керівництвом директора комунальної установи «Мурованокуриловецький районний методичний кабінет» Світлани Гришиної проведено практичний семінар  заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Мурованокуриловецького району на тему «Розвиток професійної компетентності  вчителя в умовах упровадження Нової української школи». Участь у семінарі також взяли начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук та головний спеціаліс відділу Аліна Арсеньєва.

09:04 19.04.2019

Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 04 квітня 2019 року на базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області»  відбулась нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького  району під керівництвом начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.

09:54 05.04.2019

Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

10:44 03.04.2019

Фестиваль педагогічної майстерності педагогічних працівників.

На виконання планів роботи  відділу освіти райдержадміністрації на 2019 рік, КУ «Мурованокуриловецький РМК» на 2018-2019 навчальний рік, 27 березня 2019 року на базі ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”  та з метою презентації своєї роботи над методичною темою та обміну досвідом між педагогічними працівниками району відбувся фестиваль педмайстерності педагогічних працівників, які атестуються у 2018-2019 навчальному році на підтвердження і присвоєння вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних  звань «старший вчитель» і «вчитель-методист».      Поняття «майстер-клас» широко використовується у багатьох сферах діяльності людини, в тому числі і в освіті. Найчастіше в педагогічному співтоваристві під майстер-класом розуміють відкритий урок, захід, презентацію досягнень педагога. Але зараз все частіше використовується інноваційний підхід до реалізації активного та професійного навчання людини. Фестиваль педмайстерності є однією з форм професійного навчання вчителів, в результаті якого учасники володіють новими творчими способами вирішення педагогічної проблеми, у формуванні мотивації до самонавчання, самовдосконалення, саморозвитку. Начальником відділу освіти райдержадміністрації Павліною Тимощук було проаналізовано роботу педагогічних працівників, підведено підсумки фестивалю та окреслено ряд доручень та завдань перед працівниками закладів освіти району щодо подальшої роботи.

16:54 28.03.2019

"Проліски надії - 2019"

22 березня 2019 року зібрав творчу освітянську родину зональний фестиваль вчительської та учнівської творчості "Проліски надії - 2019". На свято прибули колективи, вокалісти, читці з 22 закладів та установ освіти району. Усіх присутніх привітала начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук. Відкрив фестиваль зведений хор із вчителів музичного мистецтва та працівників закладів і установ освіти району під керівництвом Майї Мізяківської та Віктора Грицая. Учасники Фестивалю представили різножанрову програму, чим надзвичайно порадували присутніх. За активну підготовку і  проведення мистецького заходу подякувала Людмила Григораш, голова районної організації Профспілки працівників освіти. Члени журі, які прибули із м. Вінниці, відмітили, що Фестиваль проведено на високому організаційному та виконавському рівні.

10:16 26.03.2019

Відбувся семінар-навчання щодо написання проектів закладами освіти району

На сьогоднішній день державна стратегія розвитку освіти передбачає поєднання бюджетної підтримки освіти, спрямованої на розвиток закладів, на оновлення їх матеріальної та технологічної бази із стимулюванням залучення грантових коштів. Успіх грантового проекту пов'язаний з належним плануванням і відповідним розумінням засад його створення.

09:07 19.03.2019

На базі ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області” відбулась нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 26 лютого на базі ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”  відбулась нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького  району під керівництвом начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.

12:45 28.02.2019