У школах Мурованокуриловецького району відзначили День знань

Дата: 04.09.2019 18:25

У школах Мурованокуриловецького  району відбулися святкові лінійки з нагоди свята Першого дзвоника.

Цього дня першокласники стали головними дійовими особами святкувань.

У 2019/2020 навчальному році у Мурованокуриловецькому районі навчається 196 першокласників.

Прийняли участь в урочистостях перший заступник голови Мурованокуриловецької райдержадміністрації Ярослав Петренко, начальник відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації Павліна Тимощук, селищний голова Галина Цибульська та заступник голови Мурованокуриловецької районної ради Андрій Нікітчук. Привітали вчителів, школярів та їх батьків з початком нового навчального року, побажали школярам наполегливості у навчанні, любові до праці, поваги до вчителів та батьків.

Особливої атмосфери святу додавали незмінні атрибути святкової лінійки: звучання Державного Гімну України та урочисте підняття Державного прапора одинадцятикласниками. Дзеленчання дзвіночка у руках першокласників сповістило про початок нового навчального року!!!