Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 30 серпня 2019 року в актовому залі відділу освіти райдержадміністрації  відбулась нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького  району під керівництвом начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.

    Порядок денний передбачав розгляд таких питань, як про організований початок 2018-2019 н.р.; про підсумки методичної роботи за 2018-2019 н.р. та організацію методичної роботи в закладах освіти району 2019-2020 н.р.; про підсумки проведення огляду готовності закладів освіти до нового навчального року, про внесення в систему ІСУО інформації про надходження підручників.

      Інформували із зазначених питань головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Вербовська О.М. та методист «Мурованокуриловецький  РМК» Багрій О.В., директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Гришина С.Г.

      Начальником відділу освіти райдержадміністрації Павліною Тимощук було підведено підсумки наради та окреслено ряд доручень та завдань перед керівниками закладів освіти району щодо подальшої роботи у новому навчальному році.« повернутися до списку новин