Відкриття дитячого ігрового майданчику

Дата: 31.05.2019 18:19

Відкриття дитячого майданчику

Для дітей, які проживають у селі Лучинець Мурованокуриловецького району 31 травня відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Отримали маленькі жителі села місце для веселого та активного відпочинку завдяки проекту, що отримав перемогу в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад -  «Дитячий майданчик дітям» (згідно вимог нового закону України «Про освіту») вартість якого складає 130 тис. грн.

Створений цей проект тому, що вихованці закладу освіти потребують сучасно облаштованого ігрового розвивального майданчика, де б вони перебуваючи на свіжому повітрі граючись підвищували свій імунітет, загартовувались, а також опановували певні знання з безпечної поведінки на тих чи інших спорудах.

Подякувати за такий чудовий, казковий, довгоочікуваний подарунок прийшла малеча, батьки, педагогічний колектив школи.

Також були присутні на святі гості - Голова районної ради Кушнір Сергій Михайлович, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тимощук Павліна Павлівна, голова  Лучинецької сільської ради  Коваль Анатолій Миколайович, голова сільської ради с.Лучинчик Шевчук Іван Володимирович, представники Агрофірми «Шаргород».

Гостям було надано право урочисто перерізати червону стрічку.
Після урочистого моменту перерізання стрічки дітлахи одразу ж побігли випробовувати нові гойдалки, гірки, каруселі та інші розваги. Вони були надзвичайно раді, що нарешті з’явилося місце, де б вони могли погратися у вільний від навчання час.