Свято Останього дзвоника

Дата: 31.05.2019 18:15

Сьогодні, 31 травня в школах Мурованокуриловецького району відзначають закінчення навчального року – свято Останнього дзвоника.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

Школярам видали табелі з оцінками за рік, а учнів, які відзначилися своїми успіхами в навчанні, нагородили грамотами, і тепер їх очікує літо. Пройшло і прощання зі школою для тих, хто цього року починає «доросле» життя. Це наші випускники. У освітніх закладах Мурованокуриловецького району у 2018-2019 навчальному році закінчують навчання 91 випускник.

Для них настає дуже відповідальний момент – вибору подальшої освітньої кар’єри. Тому саме сьогодні останній дзвінок сповістив випускникам, що їхнє дитинство скінчилося, кожен з них знайде себе у хорошій і потрібній справі, щоб можна було безбоязно дивитися у майбутнє!!!