Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Обмін досвідом працівників в галузі освіти

     Актуальна зустріч відбулася 04 вересня 2019 року в м. Жмеринка у Комунальній установі «Інклюзивно- ресурсний центр» Жмеринської міської ради  за участі делегації в складі: начальника відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації Павліни Тимощук, заступника голови Мурованокуриловецької районної ради Андрія Нікітчука, в.о. директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» Валентини Скринецької,  директор міжссільгоспкомунхозу Миколи Олійника.

     Мета заходу була відвідати та перейняти досвід фахівців ІРЦ, який функціонує уже 2 роки.  Активні, професійні працівники центру створили справжню атмосферу дружнього простору для дитини та батьків. Центр облаштований сучасними меблями, технікою, обладнанням. Кожна кімната фахівця оснащена медодичними, дидактичними матеріалами.

      Висловлюємо надзвичайну вдячність начальнику управління освіти Жмеринської міської ради Аліні Твердохліб, директору центру Ларисі Рубанській  та усьому колективу центру за гостинність, душевність, щирість і тепло, у якому проходила зустріч. Усім учасникам бажаємо наснаги і подальших успіхів у втіленні ідей, що мають на меті задоволення освітніх  потреб дітей.« повернутися до списку новин