Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Здобутки та перспективи навчання в Новій українській школі

Відділом освіти райдержадміністрації та комунальною установою «Мурованокуриловецький районний методичний кабінет» 12 червня 2019 року на базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1   Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» організовано та проведено районний семінар-презентацію вчителів початкових класів на тему: «Здобутки та перспективи навчання в Новій українській школі». На семінар-презентацію були запрошені вчителі 1 та 4 класів закладів загальної середньої освіти району (38 вчителів).  Розпочала семінар начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук, яка акцентувала увагу на матеріально-технічному забезпеченні освітнього середовища, а саме: забезпечення комп’ютерною технікою, дидактичними матеріалами та робочим місцем учнів 1 класів закладів загальної середньої освіти району.  Із підсумками впровадження державного стандарту початкової освіти в закладах загальної середньої освіти району ознайомила методист комунальної установи «Мурованокуриловецький РМК» Олена Багрій. На семінарі свій досвід роботи  щодо створення та оформлення сучасного освітнього середовища, проведення ранкових зустрічей презентували вчителі 1 класів закладів загальної середньої освіти району. Підсумки проведеного семінару підведено директором комунальної установи «Мурованокуриловецький РМК» Світланою Гришиною та тренером Нової української школи Оксаною Паламар.