Відзначення Дня фізичної культури і спорту

Дата: 13.09.2019 17:16

13 вересня 2019 року напередодні  Дня фізичної культури і спорту в Україні на базі Мурованокуриловецької санаторної школи-інтернат  було проведено свято для вчителів фізичного виховання району. На ньому були присутні начальник відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації Павліна Тимощук, методист КУ «Мурованокуриловецький РМК» Світлана Стахова, голова Мурованокуриловецької  організації  Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Григораш та директор Мурованокуриловецької санаторної школи-інтернат Олександр Стозуб. Кращих педагогів  нагороджено грамотами відділу освіти райдержадміністрації за підготовку команд в Спартакіаді району в 2018-2019 н.р. На завершення свята була організована товариська гра з волейболу.