Районний конкурс «Колискова пісня»

Дата: 15.05.2019 17:00

Районний конкурс «Колискова пісня»

З метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та  з нагоди відзначення  Міжнародного дня сім’ї, відповідно до наказу відділу освіти райдержадміністрації від 17.04.2019 року № 65 «Про проведення районного  конкурсу «Колискова пісня» 15 травня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти ясла-садок № 2 «Сонечко» смт. Муровані Курилівці було проведено районний конкурс «Колискова пісня».

У конкурсі взяли участь  учасники від закладу дошкільної освіти ясла-садок  № 2 «Сонечко» смт. Муровані Курилівці, від закладів дошкільної освіти с.Вищеольчедаїв та с.Обухів, від навчально – виховних комплексів «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» с.Лучинчик та с.Морозівка. Учасники конкурсу виконували народні та сучасні колискові пісні українською мовою та мовами інших народів. Під час виступу виконавцями дотримано емоційності виступу, культури виконавської майстерності та естетики зовнішнього вигляду.

Переможцями районного конкурсу «Колискова пісня» стали наступні учасники:

–     Закрицька  Олена  Вікторівна - техпрацівниця середньої  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ  ступенів с.Вищеольчедаїв, представник від закладу дошкільної освіти с.Вищеольчедаїв (І місце);

• Айвазян  Геворг  Мисакович - художній  керівник сільського  будинку  культури с.Лучинчик, представник від навчально – виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» с.Лучинчик  (ІІ місце);

–   Липчук Світлана Миколаївна - вихователь Мурованокуриловецького закладу дошкільної освіти ясла-садок №2 «Сонечко» (ІІІ місце);

–  Кіржа Наталія Юріївна - домогосподарка села Обухів, представник від Обухівського закладу дошкільної освіти (ІІІ місце);

–  Мельник Оксана Володимирівна - вчитель математики навчально – виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад»  с.Морозівка  (ІІІ місце).