Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад Мурованокуриловецького району

Дата: 05.03.2020 17:00

Всеукраїнські учнівські олімпіади проводяться щороку серед учнів закладів загальної середньої освіти та проходять в чотири етапи:

I етап – шкільні  на базі закладів загальної середньої освіти;

II  етап – районні;

III етап – обласні;

IV етап – на державному рівні.

Учні ЗЗСО Мурованокуриловецького району були учасниками 16-ти предметних олімпіад та увійшли до числа переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з таких навчальних предметів:

Українська мова та література:

• Химич Ярослава, учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці (учитель Кухар В.А.) – диплом ІІІ ступеня.

Англійська мова:

- Козловська Аліса, учениця 9 класу ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради вінницької області» (учитель Баранюк М.М.) – диплом ІІІ ступеня.

- Слободянюк Анастасія, учениця 11 класу ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради вінницької області» (учитель Баранюк М.М.) – диплом ІІІ ступеня.

Екологія:

- Деркач Вікторія, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів (учитель Медвідь Л.А.) – диплом ІІІ ступеня.

Біологія:

- Росоха Діана, учениця 11 класу ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради вінницької області» (учитель Паскал Л.В.) – диплом ІІІ ступеня.

Географія:

- Козловька Аліса, учениця 9 класу ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради вінницької області» (учитель Гора А.М.) – диплом ІІ ступеня.

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка:

- Боднар Даря, учениця 6 класу ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради вінницької області» (учитель Корнійчук В.М.) – диплом ІІІ ступеня.

- Химич Ярослава, учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці (учитель Кухар В.А.) – диплом ІІІ ступеня.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика:

• Бриндак Каріна, учениця 7 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці (учитель Кухар В.А.) – диплом ІІІ ступеня.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Література»:

- Диктяр Ірина, учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці (учитель Кухар В.А.) – диплом ІІІ ступеня.