Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Дата: 06.12.2019 16:42

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 06 грудня  2019 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт. Муровані Курилівці відбулась нарада керівників закладів освіти  Мурованокуриловецького  району під головуванням начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.   Порядок денний передбачав розгляд таких питань, як про  підсумки районного етапу обласного конкурсу декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія», про стан забезпечення закладів освіти району підручниками, про підсумки районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020», про стан освітнього процесу в ЗДО району, про формування здорового способу життя в ЗЗСО, про стан викладання та рівня навчальних досягнень учнів з фізичної культури, про підсумки моніторингового дослідження стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з історії України, про підсумки здійснення моніторингу освітніх програм закладів загальної середньої освіти району.  Інформували із зазначених питань методисти КУ «Мурованокуриловецький  РМК» Валентина Кочержук, Олена Багрій, Василь Михайлюк, Світлана Стахова, Людмила Григораш,  директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Світлана Гришина та  головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Аліна Арсеньєва.

Начальником відділу освіти райдержадміністрації Павліною Тимощук було підведено підсумки наради та окреслено ряд доручень та завдань перед керівниками закладів освіти району щодо подальшої роботи.