Відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району.

Дата: 21.12.2019 16:04

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 21 грудня  2019 року на базі ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей № 1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району. Колегію  та нараду відділу освіти райдержадміністрації провела начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук.

Було розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про стан організації інклюзивного навчання ЗЗСО району.

2. Про стан роботи з охорони праці та попередження дитячого травматизму в  закладах освіти району.

3. Про систему виховної роботи в закладах загальної середньої освіти.

4. Про підсумки проведення моніторингу стану реалізації основних положень НУШ у ЗЗСО району.

5.Про стан роботи педагогічних колективів по захисту соціальних прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

6. Про проведення навчально-польових занять з юнаками і медико-санітарної практики з дівчатами 11-х класів ЗЗСО району у 2020 році.

7. Про підсумки здійснення моніторингу освітніх програм ЗДО.

Інформували із зазначених питань головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Олена Вербовська, директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Світлана Гришина, методисти КУ  «Мурованокуриловецький  РМК» Світлана Стахова, Валентина Кочержук, Олена Багрій,  в.о. директора КУ «ІРЦ Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» Валентина Скринецька та інженер охорони праці та техніки безпеки відділу освіти райдержадміністрації Аліна Бабій. Начальником відділу освіти райдержадміністрації Павліною Тимощук було підведемо підсумки колегії та наради, окреслено ряд доручень та завдань перед керівниками закладів освіти району щодо подальшої роботи.