Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Відбулося урочисте відкриття нового комп’ютерного класу в СЗШ І-ІІІ ступенів № 2 у смт. Муровані Курилівці

         28 листопада  відбулося урочисте відкриття нового комп’ютерного класу в СЗШ І-ІІІ ступенів № 2 у смт. Муровані Курилівці, який налічує 8 сучасних комп’ютерів, багатофункціональних, оснащених ліцензійним програмним забезпеченням, загальна вартість яких складає 87 тис. грн.

    На свято до школярів завітали голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Сергій Ладан, голова районної ради Сергій Кушнір та начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук, яких радо зустрічали директор школи Людмила Пушкар та школярі  зі словами вдячності за сприяння у створенні комфортних та якісних умов для навчання у рідній школі.

      Почесне право перерізати символічну стрічку було надане голові Мурованокуриловецької райдержадміністрації Сергію Ладану, начальнику відділу освіти райдержадміністрації Павліні Тимощук та директору школи Пушкар Л.М.

Вчитель інформатики Дубицький О.Н. поділився враженнями від роботи з новою комп’ютерною технікою, і зазначив, що даний комп’ютерний клас є потужним та легким у користуванні для дітей.

Також гості закладу освіти ознайомились з ходом реалізації концепції Нової української школи.

         

 

         

 

 

 

          

 

         

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин