Нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Дата: 30.05.2019 15:45

Нарада керівників закладів освіти  Мурованокуриловецького району

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 30 травня 2019 року в актовому залі відділу освіти райдержадміністрації  відбулась нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького  району під керівництвом начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.

Порядок денний передбачав розгляд таких питань, як про проведення щорічного звітування керівників закладів освіти району, про оздоровлення дітей влітку 2019 року, про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я, про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), про підсумки Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Мурованокуриловецького району у 2018-2019 навчальному році, про підготовку спортивних споруд до роботи у весняно-літній період, про організацію мовних загонів при закладах освіти, про проведення районного етапу обласного конкурсу « Творча скарбничка- 2019».

Інформували із зазначених питань головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Арсеньєва А.Г. та методисти «Мурованокуриловецький  РМК» Кочержук В.В., Стахова С.М., директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Гришина С.Г.

Начальником відділу освіти райдержадміністрації Павліною Тимощук було підведено підсумки наради та окреслено ряд доручень та завдань перед керівниками закладів освіти району щодо подальшої роботи.