Відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району в режимі онлайн.

Дата: 05.05.2020 15:44

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 05 травня  2020 року в режимі онлайн за допомогою відео-конференції  відбулося засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації та нарада керівників закладів освіти району. Колегію  та нараду відділу освіти райдержадміністрації провела начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна ТИМОЩУК.

Було розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про стан роботи педагогічних колективів по профілактиці правопорушень серед дітей та учнівської молоді в закладах загальної середньої освіти району.
  2. Про підсумки атестації педпрацівників в 2019-2020 навчальному році.
  3. Про посилення протипожежного захисту закладів освіти району у весняно-літній період 2020 року.
  4. Про проходження підвищення кваліфікації за уніфікованою індивідуальною програмою навчання з використанням дистанційних технологій.
  5. Про повідомлення педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти про зміни істотних умов праці.
  6. Про організацію форм здобуття загальної середньої освіти.
  7. Про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти.
  8. Про проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.
  9. Про формувальне оцінювання у 1-2 класах закладів загальної середньої освіти району.
  10.  Про організацію зарахування дітей до 1 класів закладів загальної середньої освіти району у 2020 році.

Інформували із зазначених питань методист КУ  «Мурованокуриловецький  РМК» Світлана Стахова, інспектор з кадрів відділу освіти райдержадміністрації  Ірина Мількевич, інженер охорони праці та техніки безпеки відділу освіти райдержадміністрації Аліна Бабій, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Аліна Арсеньєва,  директор КУ «Мурованокуриловецький РМК» Світлана Гришина, методист КУ  «Мурованокуриловецький  РМК» Олена Багрій,  спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Олена Вербовська. Начальником відділу освіти райдержадміністрації  Павліною Тимощук було підведено підсумки колегії та наради, окреслено ряд доручень та завдань перед керівниками закладів освіти району щодо подальшої роботи.