ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Дата: 15.06.2020 14:32

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якою фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти. Детальну інформацію щодо онлайн режиму ПЗНО розміщено на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Дирекцією закладу загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1» , в приміщенні якого розташовано пункт пробного зовнішнього незалежного оцінювання №29, було надано можливість кожному учаснику пробного ЗНО отримати зошит з тестовими завданнями. Спільними зусиллями адміністрації закладу освіти  та КНП "Мурованокуриловецька ЦРЛ" було підготовлено заклад до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до усіх санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину. До пункту пробного тестування для отримання зошита з тестовими завданнями прибуло 65 учнів з 105, інші учні можуть  зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті Вінницького  регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.