До Дня святого Миколая проведено акцію «Діти-дітям»

Дата: 19.12.2018 13:59

Святковий час розпочався для дітвори зі свята Святого Миколая, яке відбулося 19 грудня 2018 року в КЗ «Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості». На свято були запрошені діти з усього району.  Вихованці  та керівники гуртків РБДЮТ підготували та провели веселу театралізовану програму, вітали усіх  зі святом. В залі панувала святкова атмосфера та піднесений настрій.

В рамках проведеної акції "Діти-дітям", усі присутні діти отримали сувеніри-янголятка, а Святий Миколай пригощав солодкими подарунками (за сприяння голови райдержадміністрації Сергія Ладана, голови районної ради Сергія Кушніра, управління праці та соціального захисту).

На свято завітали заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Войтенко, головний спеціаліст відділу освіти  райдержадміністрації  Вікторія Попик, які щиро привітали дітей, побажали їм миру, здоров’я, добра, благополуччя та здійснення всіх найзаповітніших мрій.