На базі ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області” відбулась нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького району

Дата: 28.02.2019 12:45

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 26 лютого на базі ЗЗСО “Мурованокуриловецька школа – ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області”  відбулась нарада керівників закладів освіти Мурованокуриловецького  району під керівництвом начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Павліни Тимощук.

Порядок денний передбачав розгляд таких питань, як стан дотримання законодавства щодо визначення претендентів на нагородження золотими та срібними медалями, свідоцтвами з відзнакою, підсумки роботи з цивільного захисту в 2018 році та завдання на 2019 рік, підсумки проведення районного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія», підсумки проведення  моніторингу стану викладання літературного читання у 2-4 класах у закладах загальної середньої освіти, про покращення якості навченості учнів та підготовки до ЗНО-2019 та інші питання з організації роботи закладів освіти району.

Інформували із зазначених питань головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Арсеньєва А.Г., інженер охорони праці та техніки безпеки відділу освіти райдержадміністрації Бабій А.С., директор  КУ  «Мурованокуриловецький  РМК» Гришина С.Г., та методисти «Мурованокуриловецький  РМК» Кочержук В.В., Багрій О.В.

Начальником відділу освіти райдержадміністрації Павліною Тимощук було підведено підсумки наради та окреслено ряд доручень та завдань перед керівниками закладів освіти району щодо подальшої роботи.