Перелік кандидатів для проведення конкурсу на заміщення посади директора ЗЗСО "Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області"

Дата: 31.03.2020 12:06

Відповідно до наказу  відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації від 10 березня 2020 року № 72 «Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора ЗЗСО "Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» оголошувався конкурс на заміщення посади директора ЗЗСО "Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» з 10 по 30 березня 2020 року.

За період оголошеного конкурсу було подано документи для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади директора одним кандидатом - Вудвуд Ларисою Степанівною.