Google запустив в Україні освітній проєкт для вчителів «Навчайте з дому»

Дата: 30.03.2020 11:19

27 березня Google запустив українську версію ресурсу для допомоги вчителям та учням у дистанційному навчанні. Про це йдеться у блозі Google.

«Навчайте з дому» — головний центр інформації, підказок, тренінгів та інструментів з ресурсу Google for Education, який допоможе вчителям продовжувати викладати, навіть якщо вони фізично не перебувають у класі.

На сайті для початку пропонують поради, як почати дистанційне навчання, наприклад:

• як викладати в інтернеті,
  • як викладати дистанційно без відеоконференцій,
  • як зробити уроки доступними для всіх учнів,
  • як залучати учнів до активної співпраці під час дистанційного навчання,
  • як співпрацювати з іншими викладачами.

У Google розповіли, що цей ресурс буде розвиватися й надалі. Його побудували за підтримки та у співпраці з Інститутом інформаційних технологій в освіті ЮНЕСКО.

• Навчальний рік у школах закінчиться 1 липня для всіх, крім випускників. Пробне ЗНО відбудеться не пізніше червня.
  • Також у МОН повідомили, що державну підсумкову атестацію для учнів 4 і 9 класів буде скасовано.
  • Якщо учні не повернуться після карантину до червня, тоді на початку нового навчального року — у вересні — у вчителів буде можливість надолужити матеріал, який припав на час карантину.