В закладах загальної середньої освіти Мурованокуриловецького району пройшла акція «Зігрій хоробре серце воїна»

Дата: 13.10.2020 10:48

Традиційно, напередодні Дня Захисника України, в закладах загальної середньої освіти району пройшла акція «Зігрій хоробре серце воїна». Захисників на передовій уже вкотре без вагань підтримали учні та їх батьки, вчителі та працівники закладів освіти: Мурованокуриловецька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради, СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці, НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Вербовець, СЗШ І-ІІІ ст. с. Вищеольчедаїв, НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Жван, НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Котюжани, НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Лучинець, ЗЗСО «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області», НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Наддністрянське, СЗШ І-ІІІ ст. с. Немерче, СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів, НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с.Рівне, НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Снітків, НВК «ЗНЗ-ДНЗ»  с.Галайківці, СЗШ І-ІІ ст. с.Степанки.

Із вдячністю українським воїнам передано: малюнки та обереги; овочі (картопля, морква, цибуля, часник); продуктові набори (цукор, крупа, макарони, мука, олія, чай, кава, мед); консервацію (салат, тушонка мясна та рибна, квасоля, помідори, огірки, варення); солодощі (цукерки, печиво), мінеральну воду; речі особистого користування (шкарпетки, станки для бриття, паперові рушники, туалетний папір); миючі засоби.

У ході акції вчительський та учнівський колективи НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Лучинчик надіслали адресну допомогу 56-ій мотострілковій бригаді смт. Селідово Донецької області, де несе службу житель їхнього села Олександр Бодянчук.

Кілька днів приймали пакунки від закладів освіти працівники КЗ «Мурованокуриловецький РБДЮТ». У суботу 10 жовтня 2020 року о 12 год. товар було відвантажено для транспортування  в зону ООС. Акція проходила за тісної співпраці з підприємцем, волонтером Сергієм Дзюбаком (село Дружба).

Вітаємо зі святом, дорогі ЗАХИСНИКИ України! Повертайтеся живими, ми чекаємо ВАС! Слава Україні!