Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації

Атестація педагогічних працівників

     Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

     Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників 2 квітня 2019 року на базі опорного закладу загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1» проведено засідання атестаційної комісії ІІ-го рівня при відділі освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації. Отож, 34-м педагогічним працівникам району за результатами роботи присвоєно та підтверджено раніше присвоєні педагогічні звання «учитель-методист», «старший учитель», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Педагогічну атестацію на відповідність займаній посаді пройшли і директори закладів загальної середньої освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи, заступники директорів з виховної роботи, директори закладів дошкільної освіти.

     При проведенні атестації було дотримано основні принципи атестації, а саме:  відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, об'єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.« повернутися до списку новин