Про прийом заяв для зарахування дітей до 1 класу

Дата: 18.05.2020 10:15

Шановні батьки першокласників 2020/2021 навчального року!

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, з метою формування мережі перших класів закладів загальної середньої освіти на 2010/2021 навчальний рік  розпочався прийом заяв про зарахування дітей до першого класу. Заяви подаватимуться впродовж місяця - до 15 червня 2020 року.
   Керівники закладів загальної середньої освіти району зобов’язані оприлюднити інформацію щодо строків прийому документів та способів їх подання на офіційному вебсайті закладу освіти, а також вжити заходів щодо гнучкого режиму прийому документів з дотриманням основних правил санітарно-епідеміологічного захисту.