Опорний заклад загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» отримав сучасне обладнання

Дата: 23.12.2020 10:13

Розвиток матеріально-технічної бази закладу освіти є однією з умов якісної освіти. Грамотне оснащення кабінету математики в закладі освіти комплектами навчального обладнання безпосередньо сприяє оптимізації процесу навчання учнів. Зміст та відповідна математична обстановка в класі певним чином обумовлює розвиток належної оперативної пам’яті та абстрактного мислення, а також правильного формування логічних ланцюгів стосовно певного матеріалу. Сучасне обладнання для оснащення кабінету математики «Математичний клас» на суму 380.000 грн. (14 ноутбуків для учнів, проектор, мультимедійний комплекс, принтер, набори дидактичних матеріалів, моделі, фліпчарт та багато ін.) отримав опорний заклад загальної середньої освіти «Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області» від Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації.